Kontakt

Jaremko

LOKALIZACJA

Salon:
Mińska 41a
54-610 Wrocław
Tel.: +48 71 350 30 30
e-mail:
Jaremko@mazda-dealer.pl

GODZINY OTWARCIA:

Salon:
pon-pt: 8:00-19:00
sobota: 8:00-14:00

Serwis:
Mińska 41a
54-610 Wrocław
Tel.: +48 71 349 40 40
e-mail:
Serwis.Jaremko@mazda-dealer.pl

Serwis:
pon-pt: 7:00-20:00
sobota: 8:00-14:00

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy. Przyjmuję do wiadomości, iż w zależności od zapytania mogą one zostać powierzone Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce wyłącznie w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Autoryzowanego Dealera Mazda informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną (mail, sms).
Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest AUTOART JAREMKO SP. z o.o. z siedzibą przy ul. Mińska 41a, 54-610 Wrocław. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do moich danych oraz ich poprawiania.
Grill

Krzysztof Kaboth

Kierownik Salonu

telefon
+48 668 035 066

e-mail
kkaboth@autoart-jaremko.com

Grill

Przemysław Bokało

Key Account Manager

telefon
+48 535 927 335

e-mail
pbokalo@autoart-jaremko.com

Grill

Michał Kimla

Specjalista ds. Sprzedaży

telefon
+48 530 293 580

e-mail
mkimla@autoart-jaremko.com

Grill

Katarzyna Wilczyńska

Specjalista ds. Sprzedaży

telefon
+ 48 530 181 984

e-mail
kwilczynska@autoart-jaremko.com

Grill

Szymon Grodzki

Specjalista ds. Sprzedaży

telefon
+48 535 989 335

e-mail
sgrodzki@autoart-jaremko.com

Grill

Mateusz Domerecki

Specjalista ds. Sprzedaży

telefon
+48 530 030 199

e-mail
mdomerecki@autoart-jaremko.com

Grill

Robert Matkowski

Specjalista ds. Sprzedaży

telefon
+48 666 896 417

e-mail
rmatkowski@autoart-jaremko.com

Logo

Damian Drzazga

Doradca Serwisowy

telefon
TEL.71 349 40 40, KOM. +48 660 487 287

e-mail
ddrzazga@autoart-jaremko.com

Logo

Marcin Sobieściak

Doradca serwisowy

telefon
Tel 71 349 40 40, Kom +48 530 251 886

e-mail
msobiesciak@autoart-jaremko.com

Logo

Michał Bartuś

Doradca serwisowy

telefon
TEL.71 349 40 40, KOM. +48 530 152 288

e-mail
mbartus@autoart-jaremko.com

Logo

Marcin Sadowski

Mistrz Serwisu

telefon
TEL. 71 349 40 40, KOM. +48 530 173 861

e-mail
msadowski@autoart-jaremko.com

Logo

Mariusz Cegłowski

Specjalista ds. Gwarancji

telefon
TEL +48 71 354 88 44, KOM +48 530 265 398

e-mail
mceglowski@autoart-jaremko.com

Logo

Marcin Szambelan

Specjalista ds. Gwarancji

telefon
TEL +48 71 354 88 44

e-mail
mszambelan@autoart-jaremko.com

Grill

Dominik Kondratowicz

Kierownik Działu części i akcesoriów

telefon
+48 71 355 55 53

e-mail
dkondratowicz@autoart-jaremko.com

Grill

Kamil Bułtralik

Dział Części i Akcesoria

telefon
+48 71 355 55 53

e-mail
kbultralik@autoart-jaremko.com

Grill

Krzysztof Polowczyk

Specjalista ds. Logistyki

telefon
71 355 55 53

e-mail
kpolowczyk@autoart-jaremko.com

Logo

Mariusz Żabnicki

Kierownik Działu Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

telefon
TEL +48 71 349 88 88; KOM +48 606 618 511

e-mail
mzabnicki@autoart-jaremko.com

Logo

Grzegorz Elmerych

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

telefon
71 349 88 88

e-mail
gelmerych@autoart-jaremko.com

Logo

Wojciech Jokiel

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

telefon
TEL +48 71 349 88 88

e-mail
wjokiel@autoart-jaremko.com

Grill

Natalia Gajowniczek

Specjalista ds. Obsługi Klienta

telefon
TEL +48 71 350 30 30, KOM +48 530 284 242

e-mail
JAREMKO@mazda-dealer.pl

Grill

Sabina Homoncik

Specjalista ds. Obsługi Klienta

telefon
TEL +48 71 350 30 30, KOM +48 530 217 868

e-mail
JAREMKO@mazda-dealer.pl

Grill

Mateusz Jarmużek

Kierownik Sprzedaży Usług Finansowo - Ubezpieczeniowych

telefon
TEL +48 71 354 88 31, KOM +48 666 071 134

e-mail
mjarmuzek@autoart-jaremko.com

Grill

Kamila Adamczyk

Specjalista ds. Ubezpieczeń i Kredytów

telefon
TEL 71 350 30 30, KOM +48 530 362 855

e-mail
kadamczyk@autoart-jaremko.com

Pomoc

Pomoc Drogowa

Specjaliści Pomocy Drogowej

telefon
+48 602 77 44 99

e-mail
pomoc@autoart-jaremko.com

Grill

Piotr Pasterzewski

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów używanych

telefon
+48 535 721 335

e-mail
ppasterzewski@autoart-jaremko.com

Grill

Bartosz Mońca

Specjalista ds. Marketingu

telefon
TEL +48 71 350 30 30, KOM +48 531 385 335

e-mail
bmonca@autoart-jaremko.com

Grill

Agnieszka Bigaj

Główna księgowa

telefon
71

e-mail
abigaj@autoart-jaremko.com


Mapa dojazdu do salonu