Kontakt

Jaremko

LOKALIZACJA

Salon:
Mińska 41a
54-610 Wrocław
Tel.: +48 71 350 30 30
e-mail:
Jaremko@mazda-dealer.pl

GODZINY OTWARCIA:

Salon:
pon-pt: 8:00-19:00
sobota: 8:00-16:00

Serwis:
Mińska 41a
54-610 Wrocław
Tel.: +48 71 349 40 40
e-mail:
Serwis.Jaremko@mazda-dealer.pl

Serwis:
pon-pt: 7:00-20:00
sobota: 8:00-16:00

E-mail: Wyrażam zgodę na przesyłanie przez AUTOART JAREMKO Sp. z o.o. wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące produktów i usług Dealera, w tym promocji serwisowych, zaproszeń na jazdy testowe, czy wydarzenia organizowane przez Dealera, w formie wiadomości e-mail na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam.
Rozmowa telefoniczna / sms: Wyrażam zgodę na kontakt i rozmowę telefoniczną (głosową) / otrzymywanie wiadomości sms przez AUTOART JAREMKO Sp. z o.o. na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam w celu informowania o produktach i usługach Dealera, w tym promocjach serwisowych, zaproszeniach na jazdy testowe, wydarzeniach organizowane przez wybranego dealera Mazda.
Kto jest administratorem podanych przez Pana/Panią danych?
AUTOART JAREMKO Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Mińska 41a, 54-610 Wrocław

W jakim celu przetwarzamy Pana/Pani dane?
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Dealera w celu odpowiedzi na otrzymane zapytanie oraz jeśli dotyczyło tego pytanie – również w celu marketingu towarów i usług Dealera lub dostawców części lub akcesoriów, w tym przekazywania informacji handlowych.

Jakie prawa Panu/Pani przysługują?
W przypadkach i na zasadach określonych w RODO przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Czy ma Pan/Pani obowiązek podania danych?
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do przekazania aktualnych informacji o modelu samochodu, którym jest Pani/Pan zainteresowana/y.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach, które Pani/Panu przysługują na podstawie przepisów o ochronie danych osobowych znajdują się na stronie Klauzula Informacyjna Dealer.
Clipboard03mniejsze

Krzysztof Kaboth

Kierownik Salonu

telefon
+48 668 035 066

e-mail
kkaboth@autoart-jaremko.com

Clipboard11

Przemysław Bokało

Specjalista ds. Sprzedaży Biznesowej

telefon
+48 535 927 335

e-mail
pbokalo@autoart-jaremko.com

Clipboard09

Mateusz Domerecki

Specjalista ds. Sprzedaży

telefon
+48 530 030 199

e-mail
mdomerecki@autoart-jaremko.com

Clipboard06

Robert Matkowski

Specjalista ds. Sprzedaży

telefon
+48 666 896 417

e-mail
rmatkowski@autoart-jaremko.com

Katarzyna wilczy ska

Katarzyna Wilczyńska

Specjalista ds. Sprzedaży

telefon
+ 48 530 181 984

e-mail
kwilczynska@autoart-jaremko.com

Szymon grodzki

Szymon Grodzki

Specjalista ds. Sprzedaży

telefon
+48 535 989 335

e-mail
sgrodzki@autoart-jaremko.com

Krzysztof Jasiński

Specjalista ds. Sprzedaży

telefon
+48 530 273 102

e-mail
kjasinski@autoart-jaremko.com

Clipboard22mniejsze

Dominik Kondratowicz

Kierownik Działu części i akcesoriów

telefon
+48 71 355 55 53

e-mail
dkondratowicz@autoart-jaremko.com

Kamil bu tralik

Kamil Bułtralik

Specjalista ds. Logistyki

telefon
+48 71 355 55 53

e-mail
kbultralik@autoart-jaremko.com

Krzysztof polowczyk

Krzysztof Polowczyk

Specjalista ds. Logistyki

telefon
71 355 55 53

e-mail
kpolowczyk@autoart-jaremko.com

Clipboard21mniejsze

Damian Drzazga

Doradca Serwisowy

telefon
TEL.71 349 40 40, KOM. +48 660 487 287

e-mail
ddrzazga@autoart-jaremko.com

Clipboard12

Marcin Sobieściak

Doradca serwisowy

telefon
Tel 71 349 40 40, Kom +48 530 251 886

e-mail
msobiesciak@autoart-jaremko.com

Clipboard13

Michał Bartuś

Doradca serwisowy

telefon
TEL.71 349 40 40, KOM. +48 530 152 288

e-mail
mbartus@autoart-jaremko.com

Clipboard02

Marcin Sadowski

Mistrz Serwisu

telefon
TEL. 71 349 40 40, KOM. +48 530 173 861

e-mail
msadowski@autoart-jaremko.com

Mariusz ceg owski

Mariusz Cegłowski

Specjalista ds. Gwarancji

telefon
TEL +48 71 354 88 44, KOM +48 530 265 398

e-mail
mceglowski@autoart-jaremko.com

Marcin szambelan

Marcin Szambelan

Specjalista ds. Gwarancji

telefon
TEL +48 71 354 88 44

e-mail
mszambelan@autoart-jaremko.com

Dsc02088mniejsze

Mariusz Żabnicki

Kierownik Działu Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

telefon
TEL +48 71 349 88 88; KOM +48 606 618 511

e-mail
mzabnicki@autoart-jaremko.com

Clipboard01mniejsze

Grzegorz Elmerych

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

telefon
71 349 88 88

e-mail
gelmerych@autoart-jaremko.com

Clipboard02mniejsze

Wojciech Jokiel

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

telefon
TEL +48 71 349 88 88

e-mail
wjokiel@autoart-jaremko.com

Mate usz jarmu ek

Mateusz Jarmużek

Kierownik Sprzedaży Usług Finansowo - Ubezpieczeniowych

telefon
TEL +48 71 354 88 31, KOM +48 666 071 134

e-mail
mjarmuzek@autoart-jaremko.com

Kamila adamczyk

Kamila Adamczyk

Specjalista ds. Ubezpieczeń i Kredytów

telefon
TEL 71 350 30 30, KOM +48 530 362 855

e-mail
kadamczyk@autoart-jaremko.com

Pomoc

Pomoc Drogowa

Specjaliści Pomocy Drogowej

telefon
+48 602 77 44 99

e-mail
pomoc@autoart-jaremko.com

Clipboard07

Natalia Gajowniczek

Specjalista ds. Obsługi Klienta

telefon
TEL +48 71 350 30 30, KOM +48 530 284 242

e-mail
JAREMKO@mazda-dealer.pl

Clipboard08

Sabina Homoncik

Specjalista ds. Obsługi Klienta

telefon
TEL +48 71 350 30 30, KOM +48 530 217 868

e-mail
JAREMKO@mazda-dealer.pl

Logo mazda na stron

Jan Bieć

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

telefon
+48 601 737 141

e-mail
ochrona_danych@autoart-jaremko.com

Clipboard01

Piotr Pasterzewski

Specjalista ds. Sprzedaży samochodów używanych

telefon
+48 535 721 335

e-mail
ppasterzewski@autoart-jaremko.com

Clipboard10

Bartosz Mońca

Specjalista ds. Marketingu

telefon
TEL +48 71 350 30 30, KOM +48 531 385 335

e-mail
bmonca@autoart-jaremko.com

Grill

Agnieszka Bigaj

Główna księgowa

telefon
71

e-mail
abigaj@autoart-jaremko.com


Mapa dojazdu do salonu