Praca

AUTOART  Jaremko Sp. z o.o.  Autoryzowany Dealer MAZDA we Wrocławiu,

poszukuje pracowników na następujące stanowiska:

RECEPCJONISTA/TKA SERWISU

      Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy zapewniając profesjonalną obsługę recepcji;
  • Odpowiadanie za obsługę recepcyjną gości salonu sprzedaży;
  • Realizowanie zadań administracyjno-biurowych;
  • Wspieranie zespołu handlowego w zarządzaniu obiegiem dokumentacji w firmie;
  • Koordynować obieg korespondencji wychodzącej i przychodzącej.

      Oczekujemy od Ciebie:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Zorientowanie na zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta w salonie;
  • Umiejętność planowania pracy;
  • Nastawienie na współpracę w zespole;
  • Zaangażowanie, inicjatywa i proaktywność w działaniu;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Dobra znajomość MS Office.

      W zamian:

  • Zatrudnimy Cię w stabilnej firmie z mocną rynkową pozycją;
  • Staniesz się częścią młodego, dynamicznego zespołu nastawionego na współpracę i wzajemne wsparcie;
  • Umożliwimy Ci rozwój poprzez szkolenia oraz możliwość dalszego awansu zawodowego;
  • Damy Ci ogromną samodzielność, elastyczność w pracy i gwarancję wymiernego docenienia osiąganych wyników;
  • Będziesz miał/a możliwość wdrażania własnych pomysłów.

   Jeżeli jesteś zainteresownay/na naszą ofertą wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@autoart-jaremko.com

ELEKTROMECHANIK / MECHANIK / POMOCNIK MECHANIKA

  • Diagnostyka komputerowa;
  • Naprawy elektryczne;
  • Naprawy mechaniczne;
  • Doposażanie pojazdów w akcesoria;
  • Usuwanie usterek.

  • Punktualności oraz sumienności i rzetelności w realizacji powierzonych zadań;
  • Umiejętnego logicznego myślenia;
  • Wiedzy dotyczącej budowy i eksploracji pojazdów;
  • Umiejętności czytania schematów blokowych i instalacji elektrycznych;
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w ASO, potwierdzonego ewentualnymi certyfikatami;
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

      W zamian:

  • Zapewniamy cykl szkoleniowy w strukturze ASO;
  • Gwarantujemy indywidualne podejście;
  • Szeroka oferta socjalna jest naszym atutem;
  • Staniesz się częścią młodego, dynamicznego zespołu nastawionego na współpracę i wzajemne wsparcie.

PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ

WYMAGANIA:

  • Dokładność, sumienność samodzielność,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Sprawność fizyczna, szybkość w działaniu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przygotowanie samochodów do wydania,
  • Kompleksowe czyszczenie i mycie samochodów.

OFERUJEMY:

  • Umowę o  pracę,
  • Prace w miłym i przyjaznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podniesienie kwalifikacji,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o długotrwałej tradycji,
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.